top of page

Zekeriyaköy Çiçek Siparişi


Sipariş ettiğiniz her çiçek sizi temsil ediyor. Bu nedenle sizin için her zaman özenle seçilmiş en kaliteli ve en taze ithal çiçeği alıyoruz. Çiçeği, ona şekil verecek en iyi ustaya teslim ediyoruz. Trendleri takip edip, modayı kaçırmıyoruz. Şimdi siz de hikayemizi keşfedin ve markamızı oluşturan güçlü ekibimizle tanışın.

Hijyenik Teslimat

Ücretsiz Teslimat

Uygun fiyat en iyi kalite garantisi

Aynı Gün Teslimat

Dikkat Çekenler!

Çok Satanlar

Bize Ulaşın

Tel. +90 216 323 6016

Tel. +90 532 202 0389


Mehmet Yavuz Caddesi No: 52 
Beykoz / Istanbul

Bizi Ziyaret Edin

Pazartesi - Cumartesi

10:00 - 18:00 

visa.png
master-card.png
ssl.png
axess.png
bonus.png
maximum.png
world.png
cardfinans.png
paraf.png

Zekeriyaköy için yepyeni tasarım çiçekler! Ormanada'ya Avrupa'dan ithal, lüks çiçek gönder. Aynı gün hızlı ve ücretsiz teslimat. İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy Çiçek Siparişi ile Aynı Gün Ücretsiz Teslimat. Ormanada'ya çiçek göndermenin, Köy Zekeriyaköy''e çiçek göndermenin, Teras evlere çiçek gönder'menin hızlı ve güvenilir yolu Rosa nigrum’dan online çiçek siparişi vermektir. İstanbul Sarıyer'çiçek siparişi verebileceğiniz rosanigrum.com aynı gün özel teslimat ile siparişinizi sevdiklerinize teslim eder.

Zekeriyaköy’de yaşayan Rosa nigrum çiçek mağazası müşterileri, her gün en güzel çiçeklerini teslim alıyor, uzun ömürlü ve kaliteli çiçeğin keyfini yaşıyor. Siz de mutlu etmek istediğiniz kişilere sadece dakikalar içerisinde dünyanın dört bir yanından çiçek siparişi verebilirsiniz.

Zekeriyaköy için en yakın çiçekçi nerede sorusu sıkça sorulan bir sorudur. Rosa nigrum’un çok sayıda seçkin müşterisi, Ormanada'da oturmaktadır. Rosa nigrum. Avrupa'dan ithal ettiği saf çiçeklerle hazırladığı aranjmanları, değişik türde özel objelerle zenginleştirip Sarıyer'deki çiçek müşterilerine özenle ulaştırmaktadır. Rosa nigrum’un özel araçlı çiçek teslimat ekibi, haftanın 6 günü Zekeriyaköy, Sarıyer, Yeniköy'e çiçek siparişi getirmektedir.
 
Zekeriyaköy Ormanada'ya Çiçek Nasıl Gönderilir?

Sarıyer Zekeriyaköy ve Yeniköy'e çiçek gönderimini, özel teslimatımız sayesinde rosanigrum.com aracılığıyla benzeriz güzellikte çiçekler gönderebilirsiniz. Yüzlerce çiçek aranjmanı içerisinden, bütçenize ya da beğeninize en uygun çiçeği seçebilir, sevdiklerinize teslim edilmesini istediğiniz gün ve saat aralığını belirtip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page