top of page

- 2024 Yılbaşı Serisi -

Yeni yıl çiçekleri, yılbaşı ağaçları ve hediye seçenekleri Rosa nigrum 2024 Yeni Yıl Serisi'nde. Yeni yıla girerken sevdiklerinize çiçek ve hediyeler alarak tatlı bir jest yapın.

Yılbaşı Atmosferi Evinizde! İstanbul ve Ankara’da Yılbaşı Dekoru, Ağaçları ve Daha Fazlası

Yılbaşı, sevdiklerinizle bir araya gelip özel anları paylaşmanın, sıcacık bir atmosferde keyifli anılara tanıklık etmenin vaktidir. İstanbul ve Ankara’da yaşayanlar için, evinizi büyülü bir Yılbaşı atmosferine dönüştürmek artık çok daha kolay!

 

Garland ve Kapı Süsü ile Eviniz Parlasın

Ev dekorasyonunuzda kullanacağınız garland ve kapı süsleri, Yılbaşı'nın sihirli dokunuşunu evinize taşıyor. İstanbul ve Ankara’da yaşayanlar, şehrin karmaşasında rahatça bu özel süslemeleri bulabilir ve evlerine huzur dolu bir atmosfer katabilirler.

 

Yılbaşı Masası İçin Etkileyici Tasarımlar

Yılbaşı sofranızı süslemek, misafirlerinizi etkilemek ve özel anları daha da özel kılmak için İstanbul ve Ankara’daki pek çok yerden harika yılbaşı masa dekorasyonlarına ulaşabilirsiniz. Şıklık ve lezzetin buluştuğu bu tasarımlarla evinizi birinci sınıf bir restoran havasına sokabilirsiniz.

 

Göz Alıcı Yılbaşı Ağaçları

Yılbaşı ağacı, bu özel günün vazgeçilmezi! İstanbul ve Ankara’daki pek çok mağaza, farklı boyutlarda ve tarzlarda yılbaşı ağaçları sunuyor. Siz de evinize en uygun olanı seçerek, bu geleneksel simgeyi yaşatın.

 

Yılbaşı Dekoru ile Sihirli Anlar

Ev dekorasyonunuza yılbaşı dokunuşu eklemek istiyorsanız, İstanbul ve Ankara’daki dekor mağazalarında birbirinden güzel yılbaşı dekor ürünleri sizi bekliyor. Işıltılı, renkli ve eğlenceli dekorlar, evinize sıcak bir Yılbaşı atmosferi getirecek.

Yılbaşı hazırlıklarınız için İstanbul ve Ankara’daki Rosa nigrum mağazalarımızı arayabilir, istediğiniz ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Unutmayın, evinizdeki küçük dokunuşlarla büyük değişimlere imza atabilirsiniz.

rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page