top of page

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Rosa nigrum. 'da neler yapıyoruz?

Rosa nigrum'da neler yapıyoruz?

Eşsiz Güzellikte Çiçekler Hazırlıyoruz

Günün aranjmanı 🌟_Rosa nigrum.~ Özel Mü

Rosa nigrum yeni nesil çiçek dükkanıdır. Farkımız, müşterilerin bütçesi ne olursa olsun nitelikli çiçek tasarımları yapmamızdır. 

Tasarımlarımızda yüksek kaliteli ithal çiçek kullanıyoruz.

Avrupa'nın ender bulunan türlerden ithal ettiğimiz saf çiçekleri çok çeşitli türdeki özel aksesuarlarımızla bir araya getiriyoruz.

Sipariş edilen her çiçeğin müşterilerimizi temsil ettiğini biliyoruz. Bu nedenle mutlaka en kaliteli ithal çiçeği alıyoruz. Çiçeği, ona şekil verecek en iyi ustaya teslim ediyoruz. Trendleri takip edip, modayı kaçırmıyoruz. 

Rosa nigrum tasarım takımı olarak her zaman, fiyatı ne olursa olsun, en iyi çiçeği, en kaliteli tasarımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Düğün, Davet ve Özel Gün Organizasyonu Yapıyoruz

Rosa nigrum’un enerjisini ve yenilikçi ruhunu event, babyshower, davet, organizasyon ve düğün gibi özel etkinliklere de taşıyoruz. 

Küçük davetlerle başladığımız özel gün organizasyonlarımıza bugün yüzlerce kişilik ağırlamaları kusursuz bir şekilde planlıyoruz. 

Bu gibi organizasyonlarda müşterilerimizin bütçesinin önemli olduğunu biliyoruz.

 

O nedenle nasıl bir organizasyon istediklerini dikkatle çalışıyoruz. Bütçelerine sadık kalarak ama kaliteden de asla ödün vermeyen organizasyonlara imza atıyoruz. 
 

IMG_3720.jpg

Kurumsal Çiçek Gönderimi Yapıyoruz

rn13.jpg

Kurumsal çiçek ihtiyaçlarınız için verdiğiniz siparişlerde, yüksek kalitede, capcanlı ve uzun ömürlü çiçekler kullanmayı tercih ediyoruz. Üstelik bunu size, erişilebilir ve ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

Kurumsal çiçek gönderimlerinizin teslimatını özel araçlarımızla, yetkili ve deneyimli personellerimizle tam zamanında yerine getiriyoruz. ​Üst yönetim katları, resepsiyon, toplantı odaları gibi şirket ofisleri için özel çiçek tasarımları hazırlıyoruz. Böylece çalışma ortamlarının verimine ve enerjisine katkıda  bulunuyoruz.

 

Kurum yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler, şirket içi ve dışı organizasyonlar için özel tasarımlara imza atıyoruz. Kurum çalışanlarına yönelik toplu ve indirimli siparişler oluşturup, şirket çalışanlarının alışveriş bütçelerine destek veriyoruz. 

 

Ayrıca şirket çalışanlarınıza yönelik özel çiçek tasarım workshop’larını merkezlerinizde düzenliyor, çalışanlarınızın iş motivasyonunu destekleyip, çiçek eğitimleri boyunca keyifli ve iyi vakit geçirmelerini sağlıyoruz. 

Nitelikli çiçek tasarımcıları, yüksek peyzaj mimarı ve deneyimli yöneticilerden oluşan güçlü ekimizle size de hizmet sunmayı istiyor, fiyat ve kalitemizi, tasarım marifetimizi sizin de denemenizi öneriyoruz.

Çiçek Workshop'ları Yapıyoruz

Her yaş grubuna yönelik düzenlenen Rosa nigrum çiçek eğitimleri ile çiçeklere bakışınız değişecek.

 

İçinizdeki çiçek tasarımcısını ortaya çıkarak workshop ile çiçekler içinde rengarenk bir gün geçireceksiniz.

 

Çiçeklerin renkli, eğlenceli ve insana iyi gelen dünyasına adım atacağınız workshop sonunda yaptığınız çiçek tasarımı da size hediye edilecek. 

Çiçek_Workshop_Rosa_nigrum_Beykoz.jpg
rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page