top of page

Unutulmaz Evlilik Teklifleri
Sevdiğiniz kız ile hayatınızı birleştirmeye karar verdiniz ve ona evlenme teklifi edeceksiniz. Peki nasıl bir evlenme teklifi ederseniz kesin ‘Evet’ cevabını alırsınız?

İşte bu sorunun cevabına ulaşmak için yazının devamını okumaya davetlisiniz.


Beklenmedik bir anda, iyi düşünülmüş ve organize edilmiş sürpriz bir evlenme teklifi her zaman karşınızdakine beslediğiniz sevgiyi ve kararlılığı gösterecektir.


Unutmayalım ki kadınlar çiçek ve mücevhere hayır diyemez. Yani nerede ve nasıl evlenme teklifi ederseniz edin mutlaka çiçek ve mücevher şart.

Peki şimdi bu özel anınız nerede ve nasıl ölümsüzleşmeli sorusu ile birlikte; sevdiğiniz kişi nasıl biri, nelerden hoşlanır sorularını kendinize sormalıyız.


Ne istediğinden emin, klasikçi, kaliteden ödün vermeyen bir kız arkadaşınız var ise, Tiffany & Co.’dan seçeceğiniz tek taş pırlanta bir yüzük ve yanında bembeyaz ithal güller ile şık bir restoranda yapılacak etkileyici bir evlenme teklifi onun aklını başından alacaktır.


Sakin, gösterişten uzak, iddiadan hoşlanmayan ve sade biri ise soft renklerde zarif bir kır buketi ve Zen Pırlanta’dan seçeceğiniz tek taş bir pırlanta yüzük ile en sevdiği park/ormanda organize edeceğiniz piknikte ona sade bir evlenme teklifinde bulunabilirsiniz.


Heyecanlı, kıpır kıpır, bohem biri ise en sevdiği grup ya da sanatçının konserinde en eğlendiği anda rengarenk bir buket ve Atasay’dan seçeceğiniz renkli taşlı bir yüzük ile diz çökeceğiniz anda saniyeler içinde ‘evet’ demesi zor değil.


Evlenme teklifinde karşınızdaki kişinin hoşlandıklarını belirlemek ve Rosa nigrum. Evlilik Teklifi Koleksiyonu’ndan seçeceğiniz bir çiçek ile ‘evet’ cevabını alma şansınızı yükseltmeniz mümkün.

63 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page