top of page

Ramazan geliyor…


Ramazan ayı, Müslümanlar için çok özel bir aydır. İslam dininde, Ramazan ayı oruç tutarak geçirilir ve bu ay boyunca ibadetlerin önemi daha da artar. Bu ayda insanlar arasında dayanışma ve paylaşım artar. Ramazan'da müslümanlar oruç tutarak manevi bir deneyim yaşarlar ve sevdikleriyle bir araya gelerek daha da yakınlaşırlar. Bu nedenle, Ramazan ayında sevdiklerimize hediyeler vermek de önem kazanır.

Bu özel ayda, sevdiklerimize vermek için güzel bir hediye seçeneği de çiçek olabilir. Çiçekler, insanların birbirlerine duydukları sevgi ve saygıyı ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Rosa nigrum olarak, Ramazan ayında sevdiklerinize hediye etmek için harika seçenekler sunuyoruz.

Ramazan ayı boyunca, İstanbul ve Ankara mağazalarımızda birçok farklı çiçek türü bulabilirsiniz. Bu çiçekler, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır.

Mağazalarımızda bulabileceğiniz çiçekler arasında güller, şakayıklar, orkideler ve daha birçok özel tür bulunmaktadır.

Çiçek seçeneklerinin yanı sıra kolonya, mum, oda kokusu, lokum ve çikolatalardan oluşan Ramazan Hediye koleksiyonumuzu siz de keşfedin.

Aynı gün teslimat ayrıcalığı ile sevdiklerinizin Ramazan ayını tebrik edin, iftar sofralarınızı çiçeklendirin, gideceğiniz davetlere götüreceğiniz hediyeler ise kapınıza gelsin.

30 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page