top of page

Neden Çiçek Göndermeliyiz?Çiçek, gönderdiğiniz kişi üzerinde tahmin ettiğinizden çok daha büyük bir etki alanı yaratır. Çiçekler sizin dilsiz sembollerinizdir.


Seni seviyorum demektir.

Doğum günün kutlu olsun demektir.

Hayırlı olsun demektir.

Geçmiş olsun demektir.

Özür dilerim demektir.

İyi ki varsın demektir.

Acı kaybın için üzgünüm demektir.

Yanındayım, yalnız değilsin demektir.

Teşekkür ederim demektir.

İnanıyorum başarılı olacaksın demektir.

Tebrik ederim demektir.


Sizi, zarafetinizi, güzelliğinizi, centilmenliğinizi, kibarlığınızı, görgünüzü ve duygularınızı yansıtan doğanın en büyük nimetlerinden biridir.

Çiçek göndermek bir kültürdür. Cinsiyet ayrımı olmayan bir hediyedir. Yeri doldurulamayacak ya da alternatifi olmayan bir inceliktir. Hoşluktur. Mutluluk ve sevinç sebebidir.


Sözler uçar, her şey gelir geçer, değişir, belki de gelişir ama bir tek hissettiklerimiz değişmez. Gönderilen çiçeğin kokusu ya da rengi, hissettirdiği duygu unutulmaz. Zamanı geldiğinde, belki de hiç umulmadık bir anda minicik bir çağrışımla ortaya çıkmak üzere, bilinçaltının ışıkları kapalı odalarından birinde gizlenir. Işıklar açıldığı anda ise, ansızın sizi anımsatır, düşündürür hatta belki de bir tebessüme dönüştürür.


İşte tüm bu nedenler için çiçek göndermeliyiz. Duygularınıza aracı olmak / sonsuz kılmak için Rosa nigrum. her zaman sizinle. Tüm İstanbul ve Ankara’ya aynı gün online lüks çiçek gönderimi için tıklamanız yeterli.

31 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page