top of page

2024'e girerken... Bir veda, bir merhaba!

Güncelleme tarihi: 9 Kas 2023

Yılın en şıkır şıkır ve süslü zamanları geldi çattı. Havada tarçın, zencefil ve kakao kokuları... Dışarısı buz gibi ama içimiz sıcacık. Yılbaşı ağacının yanına kıvrılıp kırmızı ekose battaniyelerin altında şekerleme yapma, kurabiye, kakao içme günleri...

Evler yeni yıl ruhunda çamlar ile süslü, ilex ve kokinalar ise altın günlerini yaşıyor. Çok çalıştık, çok yorulduk, çok emek verdik, bazen güldük bazen de ağladık ama bu yılı da geride bıraktık. Yılın son ayında ise kendimizi şımartmanın tam vakti... Gelecek yıl için ise bol enerji depolamak için mükemmel bir fırsat adeta...

Sevdiklerinize ve kendinize alacağımız hediyeler, güzel filmler - diziler ve kitap okumanın keyfi bir başka bugünlerde. Mekanları yeni yıl ambiyansına çevirmek için biz yine sizinleyiz. Yılbaşı ağaç kurulumları, yılbaşı dekorları, sofra çiçekleri ve yakınlarınıza göndereceğiniz yılbaşı hediyeleri için de İstanbul ve Ankara’da istediğiniz adrese gün için teslimat ayrıcalığı ile kapınızdayız. Yılbaşı koleksiyonumuz için tıklayınız.


2024 tüm dünyaya sevgi, huzur ve çiçek gibi günler getirsin. 2023 yılında yine bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 6 yıldır sizlerle olmak bizim için büyük bir onur.


2024 yılında ise yeni sürprizler, çok çalışıp en iyi kaliteyi sunarak sizlerle olmak için şimdiden Rosa nigrum. ailesi olarak çok heyecanlıyız.


Mutlu yıllar...


Baş Tasarımcı – Founder

B.

141 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page