top of page

Kurumsal Çiçek Siparişi

Kurumunuz adına gönderdiğiniz çiçeklerin sizi, şirketinizi ve markanızı temsil ettiğini biliyoruz. Bu yüzden Rosa nigrum olarak biz, kurumsal çiçek ihtiyaçlarınız için verdiğiniz çiçek çikolata hediye siparişlerinizde yüksek kalitede, capcanlı ve uzun ömürlü çiçekler kullanıyoruz. Üstelik bunu size, erişilebilir ve ekonomik fiyatlara sunuyoruz. Kurumsal çiçek gönderimlerinizin teslimatını özel araçlarımızla, yetkili ve deneyimli personellerimizle tam zamanında yerine getiriyoruz. İstanbul’da bir çok önemli markanın, uzun soluklu çiçek tedarik partneri olarak çalışıyoruz. Mükemmel ürün kalitesi, hızlı teslimat ve bol kurumsal çiçek ve hediye seçenekleri Rosa nigrum Kurumsal'da...

Hijyenik Teslimat

Ücretsiz Teslimat

Uygun fiyat en iyi kalite garantisi

Aynı Gün Teslimat

Dikkat Çekenler!

Çok Satanlar

Bize Ulaşın

Rosa nigrum İstanbul 
Tel. +90 216 323 6016
Tel. +90 532 202 0389

 

Mehmet Yavuz Caddesi No: 52 
Beykoz / Istanbul


Rosa nigrum Ankara 
Tel. +90 312 446 0054
Tel. ‎+90 532 676 06 24

 

Kuleli Sokak No: 24
Çankaya / Ankara

Bizi Ziyaret Edin

Pazartesi - Cumartesi

10:00 - 18:00 

visa.png
master-card.png
ssl.png
axess.png
bonus.png
maximum.png
world.png
cardfinans.png
paraf.png

Kurumsal Çiçek Siparişi 

 

Kurumlara özel çiçek fiyatları
Rosa nigrum kurum yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler ve özel   organizasyonlar için özel çiçekler tasarlıyor. Kurum çalışanlarına yönelik toplu siparişler oluşturup şirketlerin iş yaşamına renk katıyor.

 

​Kurumsal Çiçek Üyeliği
​Üst yönetim katları, resepsiyon, toplantı odaları gibi şirket ofisleri için özel çiçek tasarımları hazırlıyor, çalışma ortamlarının verimine ve enerjisine katkıda bulunuyoruz.

 

​Kurum Çalışanları için Workshop’lar​

Kurum çalışanlarına özel çiçek ve bitki tasarım workshop’ları düzenliyor, çalışanların iş motivasyonuna katkı sunup, keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

​​

Kurumlara başka ne gibi hizmetler veriyoruz?

​Üst yönetim katları, resepsiyon, toplantı odaları gibi şirket ofisleri için özel çiçek tasarımları hazırlıyoruz. Böylece çalışma ortamlarının verimine ve enerjisine katkıda bulunuyoruz. Kurum yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler, şirket içi ve dışı organizasyonlar için özel tasarımlara imza atıyoruz. Kurum çalışanlarına yönelik toplu ve indirimli siparişler oluşturup, şirket çalışanlarının alışveriş bütçelerine destek veriyoruz.

Ayrıca şirket çalışanlarınıza yönelik özel çiçek tasarım workshop’larını merkezlerinizde düzenliyor, çalışanlarınızın iş motivasyonunu destekleyip, çiçek eğitimleri boyunca keyifli ve iyi vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Nitelikli çiçek tasarımcıları, yüksek peyzaj mimarı ve deneyimli yöneticilerden oluşan güçlü ekimizle size de hizmet sunmayı istiyor, fiyat ve kalitemizi, tasarım marifetimizi sizin de denemenizi öneriyoruz.​

rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page