top of page
rosa_nigrum_istanbul_ankara

 Kurumsal Hediye 

8 Mart Kadınlar Gününe Özel

Kurumlarda Kadınlar Günü Heyecanı!

Kurumsal Çiçek Hediye Gönderimi 

8 Mart Kadınlar Günü’nde kurumunuzda, işletmenizde çalışan kadınlara ya da müşterilerinize özel olarak hazırlanmış hediyeler vererek onları mutlu edin. Birbirinden güzel ve anlamlı hediyeler Rosa nigrum’da!

Kadınlar Günü için kurumsal hediye arayışında olanlar için özel tasarım çiçekler ve hediye setlerinden dilediklerinizi toplu sipariş verebilirsiniz.

Kadınlar Günü’ne özel olarak indirimli fiyat avantajları için hemen Rosa nigrum. ile temasa geçin.

Bilgi ve iletişim için "Rosa nigrum mağazaları"nı arayın.

8 Mart Kadınlar Günü'nde Kurumunuz adına gönderdiğiniz çiçeklerin sizi, şirketinizi ve markanızı temsil ettiğini biliyoruz. Bu yüzden Rosa nigrum olarak biz, kurumsal çiçek ihtiyaçlarınız için verdiğiniz çiçek çikolata hediye siparişlerinizde yüksek kalitede, capcanlı ve uzun ömürlü çiçekler kullanıyoruz. Üstelik bunu size, erişilebilir ve ekonomik fiyatlara sunuyoruz. 

Kurumsal çiçek gönderimlerinizin teslimatını özel araçlarımızla, yetkili ve deneyimli personellerimizle tam zamanında yerine getiriyoruz. İstanbul ve Ankara’da bir çok önemli markanın, uzun soluklu çiçek tedarik partneri olarak çalışıyoruz. 

Mükemmel ürün kalitesi, hızlı teslimat ve bol kurumsal çiçek ve hediye seçenekleri Rosa nigrum Kurumsal Hediyeler'de...

Hijyenik Teslimat

Ücretsiz Teslimat

Uygun fiyat en iyi kalite garantisi

Aynı Gün Teslimat

Kurumsal Çiçek Siparişi 

 

Kurumlara özel çiçek fiyatları
Rosa nigrum kurum yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler ve özel   organizasyonlar için özel çiçekler tasarlıyor. Kurum çalışanlarına yönelik toplu siparişler oluşturup şirketlerin iş yaşamına renk katıyor.

 

​Kurumsal Çiçek Üyeliği
​Üst yönetim katları, resepsiyon, toplantı odaları gibi şirket ofisleri için özel çiçek tasarımları hazırlıyor, çalışma ortamlarının verimine ve enerjisine katkıda bulunuyoruz.

 

​Kurum Çalışanları için Workshop’lar​

Kurum çalışanlarına özel çiçek ve bitki tasarım workshop’ları düzenliyor, çalışanların iş motivasyonuna katkı sunup, keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

​​

Kurumlara başka ne gibi hizmetler veriyoruz?

​Üst yönetim katları, resepsiyon, toplantı odaları gibi şirket ofisleri için özel çiçek tasarımları hazırlıyoruz. Böylece çalışma ortamlarının verimine ve enerjisine katkıda bulunuyoruz. Kurum yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler, şirket içi ve dışı organizasyonlar için özel tasarımlara imza atıyoruz. Kurum çalışanlarına yönelik toplu ve indirimli siparişler oluşturup, şirket çalışanlarının alışveriş bütçelerine destek veriyoruz.

Ayrıca şirket çalışanlarınıza yönelik özel çiçek tasarım workshop’larını merkezlerinizde düzenliyor, çalışanlarınızın iş motivasyonunu destekleyip, çiçek eğitimleri boyunca keyifli ve iyi vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

 

Nitelikli çiçek tasarımcıları, yüksek peyzaj mimarı ve deneyimli yöneticilerden oluşan güçlü ekimizle size de hizmet sunmayı istiyor, fiyat ve kalitemizi, tasarım marifetimizi sizin de denemenizi öneriyoruz.​

Bize Ulaşın

Rosa nigrum İstanbul 
Tel. +90 216 323 6016
Tel. +90 532 202 0389

 

Mehmet Yavuz Caddesi No: 52 
Beykoz / Istanbul


Rosa nigrum Ankara 
Tel. +90 312 446 0054
Tel. ‎+90 532 676 06 24

 

Kuleli Sokak No: 24
Çankaya / Ankara

Bizi Ziyaret Edin

Pazartesi - Cumartesi

10:00 - 18:00 

rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page