top of page

İstanbul'a Çiçek Siparişi


Sipariş ettiğiniz her çiçek sizi temsil ediyor. Bu nedenle sizin için her zaman özenle seçilmiş en kaliteli ve en taze ithal çiçeği alıyoruz. Çiçeği, ona şekil verecek en iyi ustaya teslim ediyoruz. Trendleri takip edip, modayı kaçırmıyoruz. Şimdi siz de hikayemizi keşfedin ve markamızı oluşturan güçlü ekibimizle tanışın.

Hijyenik Teslimat

Ücretsiz Teslimat

Uygun fiyat en iyi kalite garantisi

Aynı Gün Teslimat

Dikkat Çekenler!

Çok Satanlar

Instagram'daki Tasarımlarımızdan Seç

Bize Ulaşın

Tel. +90 216 323 6016

Tel. +90 532 202 0389


Mehmet Yavuz Caddesi No: 52 
Beykoz / Istanbul

Bizi Ziyaret Edin

Pazartesi - Cumartesi

10:00 - 18:00 

visa.png
master-card.png
ssl.png
axess.png
bonus.png
maximum.png
world.png
cardfinans.png
paraf.png

İstanbul Çiçek Siparişi ile Aynı Gün Ücretsiz Teslimat. İstanbul’a çiçek göndermenin en hızlı ve güvenilir yolu Rosa nigrum’dan online çiçek siparişi vermektir. İstanbul çiçek siparişi verebileceğiniz rosanigrum.com aynı gün ve ücretsiz teslimat ile siparişinizi sevdiklerinize teslim eder.

İstanbul Boğazı’ndaki Rosa nigrum çiçek mağazası, her gün en güzel çiçeklerini seçkin müşterileri için hazırlıyor ve mutlu etmek istediğiniz kişilere teslim ediyor. Rosa nigrum İstanbul ile sadece dakikalar içerisinde dünyanın dört bir yanından İstanbul’a çiçek siparişi verebilirsiniz.

İstanbul’da yaşayan sevdiklerinizin işyerlerine orkide siparişi, çiçek buketi ya da çiçek aranjmanı siparişi verebilirsiniz. Siz de İstanbul içi ev, okul, hastane ya da işyeri, tüm adreslere rosanigrum.com ile çiçek gönderimi yapabilirsiniz. İstanbul'da yaşayan sevdiklerinizi mutlu etmek için İstanbul çiçekçi, İstanbul çiçekleri, İstanbul çiçekçilik veya İstanbul çiçek siparişi gibi internet aramaları yapmak yerine hemen rosanigrum.com üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

İstanbul’a Çiçek Nasıl Gönderilir?
İstanbul’a şehir dışından çiçek gönderimi sayesinde rosanigrum.com aracılığıyla benzeriz güzellikte çiçekler gönderebilirsiniz. Yüzlerce çiçek aranjmanı içerisinden, bütçenize ya da beğeninize en uygun olan çiçeği seçebilir, teslim edilmesini istediğiniz gün ve saat aralığını belirtip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page