top of page

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Franchise

Rosa nigrum mağaza çiçek beykoz

FRANCHISING

FRANCHISING HAKKINDA

 

Rosa nigrum nitelikli çiçek tasarımları yapan yüksek kaliteli ithal çiçek satan "yeni nesil çiçek" dükkanıdır. 2017 yılından itibaren franchise hizmeti veren Rosa nigrum; ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, fiyat politikası ve sektörde edinmiş olduğu tecrübe sayesinde Türkiye’deki lider çiçek mağazası zincirlerinden biri olmuştur. Rosa nigrum, yetenekli çiçek tasarımcıları, yüksek peyzaj mimarı ve deneyimli yöneticilerden oluşan güçlü ekibiyle lüks çiçekçiliği franchise-bayilik alanında yepyeni bir boyuta taşıyor.

 

Şimdi siz de yaygın teslimat ağıyla İstanbul ve Ankara hizmet veren Rosa nigrum’un hikayesini keşfedin ve markasını oluşturan güçlü ekibiyle yeni nesil çiçek mağazası açmak üzere tanışın.

 

Rosa nigrum Franchise Çiçek Mağazası açmak için süreç nasıl ilerliyor?

Süreç, lokasyon araştırmasıyla başlıyor. Seçiminizi yapmış olduğunuz bölgede Rosa nigrum desteği ile bütün kriterler değerlendirilerek, ön fizibilite çalışması yapılmaktadır. Ardından mimari ekibimizle projelendirme çalışması yapılır. Ardından uygulama aşamasına geçilir ve proje anahtar teslim süreci ile tamamlanır.

 

Rosa nigrum Franchise Çiçek Mağazası Açılışı nasıl gerçekleşiyor?

Rosa nigrum’un Franchise Mağazası, 30 günlük proje uygulama süreci tamamlandıktan sonra açılmaktadır. Açılışla birlikte, yerinde uygulamalı olarak uzman çiçek tasarımcıları tarafından ürünlerin hazırlanışı ile ilgili profesyonel bir eğitim süreci başlıyor. Eğitim tamamlandıktan sonra, Rosa nigrum Çiçek Mağazası şubesinin işletmesi size teslim ediliyor.

 

Franchise Çiçek Mağazası’nın açılışının ardından Rosa nigrum’un desteği yine sizinle oluyor. Reklam ve kampanya desteği, ürün tedariği gibi daha birçok şey için deneyimli yöneticiler sizinle iş birliği yapıyor.

 

Rosa nigrum Çiçek Mağazası franchise bedeli ve yatırım maliyetleri nedir?

Yatırım maliyetleri ise projelendirme aşaması tamamlandıktan sonra yatırımcı ile paylaşılmaktadır.

 

Rosa nigrum Çiçek Mağazası franchise adaylarında aranan özellikler:

Rosa nigrum olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

 

Eğitim

Seçilen işletmeci adayı, Rosa nigrum tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi Rosa nigrum Çiçek Mağazası’nın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

 

Destek hizmetleri:

İşletmecilerimize, Rosa nigrum Çiçek Mağazası’nın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

 

Bilgi ve başvurularınız için rosanigrum.com sitesini inceleyebilir,  (0216) 323 6016 numaralı telefondan ulaşabilir ya da  franchise@rosanigrum.com adresine e-mail yollayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İSTANBUL

Tel. +90 216 323 6016

Tel. +90 532 202 0389


Mehmet Yavuz Caddesi No: 52 
Beykoz / Istanbul

ANKARA

Tel. +90 312 446 0054

Tel. ‎+90 532 676 06 24

Kuleli Sokağı No: 24

Çankaya / Ankara

Bizi Ziyaret Edin

Pazartesi - Cumartesi

10:00 - 18:00 

rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page