top of page

Büyükçekmece Çiçek Siparişi


Sipariş ettiğiniz her çiçek sizi temsil ediyor. Bu nedenle sizin için her zaman özenle seçilmiş en kaliteli ve en taze ithal çiçeği alıyoruz. Çiçeği, ona şekil verecek en iyi ustaya teslim ediyoruz. Trendleri takip edip, modayı kaçırmıyoruz. Şimdi siz de hikayemizi keşfedin ve markamızı oluşturan güçlü ekibimizle tanışın.

Hijyenik Teslimat

Ücretsiz Teslimat

Uygun fiyat en iyi kalite garantisi

Aynı Gün Teslimat

Dikkat Çekenler!

Çok Satanlar

Instagram'daki Tasarımlarımızdan Seç

Bize Ulaşın

Tel. +90 216 323 6016

Tel. +90 532 202 0389


Mehmet Yavuz Caddesi No: 52 
Beykoz / Istanbul

Bizi Ziyaret Edin

Pazartesi - Cumartesi

10:00 - 18:00 

visa.png
master-card.png
ssl.png
axess.png
bonus.png
maximum.png
world.png
cardfinans.png
paraf.png

Büyükçekmece için yepyeni tasarım çiçekler! Alkent 2000'ne Avrupa'dan ithal, lüks çiçek gönder. Aynı gün hızlı ve özel teslimat. İstanbul Büyükçekmece Çiçek Siparişi ile Aynı Gün Ücretsiz Teslimat. Alkent'e çiçek göndermenin, Pelikan Hill'e çiçek göndermenin, Toskana Vadisi'ne çiçek gönder'menin hızlı ve güvenilir yolu Rosa nigrum’dan online çiçek siparişi vermektir. İstanbul Alkent 2000 sitesine,  Pelikan Hill'e, Toskana Vadisi'ne çiçek siparişi verebileceğiniz rosanigrum.com aynı gün özel teslimat ile siparişinizi sevdiklerinize teslim eder.

Büyükçekmece’de yaşayan Rosa nigrum çiçek mağazası müşterileri, her gün en güzel çiçeklerini teslim alıyor, uzun ömürlü ve kaliteli çiçeğin keyfini yaşıyor. Siz de mutlu etmek istediğiniz kişilere, Beyükçekmece'de Alkent'te, Toskana Vadisi'nde, Pelikan Hill'de yaşayan sevdiklerinize Rosa nigrum İstanbul ile sadece dakikalar içerisinde dünyanın dört bir yanından çiçek siparişi verebilirsiniz.

Büyükçekmece için en yakın çiçekçi nerede sorusu sıkça sorulan bir sorudur. Rosa nigrum’un çok sayıda seçkin müşterisi, Alkent'te, Pelikan Hill'de, Toskana Vadisi'nde ve Büyükçekmece'de oturmaktadır. Rosa nigrum. Avrupa'dan ithal ettiği saf çiçeklerle hazırladığı aranjmanları, değişik türde özel objelerle zenginleştirip Büyükçekmece'deki çiçek müşterilerine özenle ulaştırmaktadır. Rosa nigrum’un özel araçlı çiçek teslimat ekibi, haftanın 6 günü Büyükçekmece, Pelikan Hill, Toskana Vadisi, Alkent'e çiçek siparişi getirmektedir.
 

Büyükçekmece'de yaşayan sevdiklerinizi mutlu etmek için İstanbul Büyükçekmece cicekciler, Pelikan Hill çiçek, Toskana Vadisi çiçek, Alkent'çiçek Mimaroba çiçekciler, Çicek sepeti buyukcekmece telefon, Buyukcekmece tepecik cicekci, Buyukcekmece cicek sepeti iletisim, Çıcekcılık Büyükçekmece çiçekçi, İstanbul çiçekleri, İstanbul çiçekçilik veya İstanbul çiçek siparişi gibi internet aramaları yapmak yerine hemen rosanigrum.com üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Alkent'te Çiçek Nasıl Gönderilir?
Büyükçekmece ve Alkent'te çiçek gönderimini, özel teslimatımız sayesinde rosanigrum.com aracılığıyla benzeriz güzellikte çiçekler gönderebilirsiniz. Yüzlerce çiçek aranjmanı içerisinden, bütçenize ya da beğeninize en uygun çiçeği seçebilir, Alkent 2000'ne teslim edilmesini istediğiniz gün ve saat aralığını belirtip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Toskana Vadisine, Pelikan Hill'e Çiçek Nasıl Gönderilir?

Büyükçekmece Toskana Vadisine, Pelikan Hill'e çiçek gönderimini, özel teslimatımız sayesinde rosanigrum.com aracılığıyla benzeriz güzellikte çiçekler gönderebilirsiniz. Yüzlerce çiçek aranjmanı içerisinden, bütçenize ya da beğeninize en uygun çiçeği seçebilir, Toskana Vadisi'ne, Pelikan Hill'teslim edilmesini istediğiniz gün ve saat aralığını belirtip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

rosa-nigrum-whatsaap-siparis-hatti.png
bottom of page